Навчально-методичний центр з питань якості освіти є державною освітньою установою, яка здійснює організаційний і технічний супровід діяльності постійно діючої Акредитаційної комісії України; надає послуги організаційного характеру, пов’язані з проведенням експертної діяльності в галузі освіти, включаючи експертизу підручників; методичною підтримкою організації та функціонування внутрішніх систем забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти

Більш детальну інформацію про Центр можна знайти у розділі «Про нас»

Головна

19 березня 2020 р

        Державна освітня установа «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» гнучко зреагувала на ситуацію, яка склалась у зв’язку із заходами карантину в Україні.

      Запланований дводенний семінар-практикум у м. Одесі був трансформований у двотижневий дистанційний курс навчання з питань забезпечення якості шкільної освіти, у якому взяли участь педагогічні працівники: Одеської ЗОШ № 28 - 49 учасників, Одеської ЗОШ № 85 - 26 учасників, ліцею № 82 Одеської міської ради - 20 учасників. У якості «вільних слухачів» до програми долучились 19 учасників з різних регіонів країни.

Детальніше тут.

    

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України
Головна 19 березня 2020 р