Навчально-методичний центр з питань якості освіти є державною освітньою установою, яка здійснює організаційний і технічний супровід діяльності постійно діючої Акредитаційної комісії України; надає послуги організаційного характеру, пов’язані з проведенням експертної діяльності в галузі освіти, включаючи експертизу підручників; методичною підтримкою організації та функціонування внутрішніх систем забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти

Більш детальну інформацію про Центр можна знайти у розділі «Про нас»

Головна

24 травня 2020 року

5 «Група Якість освіти 2020» успішно завершила роботу

24 травня завершила роботу Група 5 дистанційного курсу з питань забезпечення якості шкільної освіти в роботі якої брали участь 60 освітянин. Ще 34 охочих долучитись не змогли потрапити до групи з огляду на встановлений ліміт чисельності.

Серед учасників дистанційного курсу була команда зі школи №12 м. Вінниця (14 представників педагогічного колективу) на чолі з її директоркою Оленою Вітюк. Також долучилась команда із Костянтинівського ЗЗСО №1 (5 учасників) на чолі з його директоркою Інною Гніденко.
З огляду на великий попит наш дистанційний курс з питань забезпечення якості шкільної освіти трансформується у дистанційну літню школу з питань забезпечення якості освіти та менеджменту інновацій, яка працюватиме 8 -22 червня.
Створення системи забезпечення якості освіти — це інновація, яка може відбутись, а може і не відбутись. Тож, будемо разом вчитись думати, відчувати й діяти у напрямку пошуку «формули успіху».
Інновації - Стереотипи + Ресурсне забезпечення + Соціальний запит = Якісна освіта?!