Навчально-методичний центр з питань якості освіти є державною освітньою установою, яка здійснює організаційний і технічний супровід діяльності постійно діючої Акредитаційної комісії України; надає послуги організаційного характеру, пов’язані з проведенням експертної діяльності в галузі освіти, включаючи експертизу підручників; методичною підтримкою організації та функціонування внутрішніх систем забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти

Більш детальну інформацію про Центр можна знайти у розділі «Про нас»

Головна Новини

12 жовтня 2020 р

        Відповідно до плану роботи, вразовуючи запити освітньої спільноти України та негативний досвід формування рейтингів закладів загальної середньої освіти виключно за результатами ЗНО, у Центрі розпочато роботу із створення Концепції всеукраїнського рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів «Якість освіти». Пропонуємо ознайомитися із першим варіантом такої Концепції, який розроблено.

Документ тут.

    

07 жовтня 2020 р

        EdCamp Melitopol мав проходити в очному форматі 11 квітня 2020 року на базі Мелітопольської ЗОШ №8, але пандемія внесла корективи у плани організаторів. Довелося перейти на онлайн формат розмови, яка відбулась 3 жовтня.

Детальніше тут.

    

05 жовтня 2020 р

        28-30 вересня відбувся Східний освітній форум у рамках проєкту «Освітній марафон» для шкіл Донеччини та Луганщини, у роботі якого брав участь як спікер співробітник навчально-методичного центру з питань якості освіти Віктор Громовий.

Детальніше тут.

    

29 вересня 2020 р

        29 вересня 2020 року в Ставищенському НВК №1 відбулося перше заняття з підвищення кваліфікації для групи керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти Ставищенського району за сертифікаційною програмою «Забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності в закладі загальної середньої освіти»..

Детальніше тут.

    

28-30 вересня 2020 р

        

28-30 вересня Віктор Громовий, співробітник навчально-методичного центру з питань якості освіти, експерт, шеф-редактор «Освітня політика», бере участь в якості спікера в Східному освітньому форумі у рамках проекту «Освітній марафон» для шкіл Донеччини та Луганщини. Освітній марафон - це проєкт, спрямований розвинути освітнє середовище Нової української школи. Використовуючи найкращі практики вітчизняних та закордонних спеціалістів-реформаторів, команда «Освітнього марафону» планує допомогти керівникам шкіл та вчителям підвищити конкурентоздатність навчального закладу, мотивувати вчителів до взаємодії із учнями, а також підсилити партнерство з батьками і громадою. У проєкті беруть участь 60 шкіл Донеччини та Луганщини. «Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Агентства США міжнародного розвитку (USAID). Інформаційний партнер – Донецький прес-клуб. Партнер: Міністерство освіти і науки України.

Про управлінське мислення в освіті говоритимемо з Віктором Громовим, він вважає, що три кити, на яких ґрунтується сучасна освіта, - це свобода, індивідуальність, різноманітність.

Підключайтесь онлайн 29 вересня о 12.45:

Youtube-канал З країни в Україну https://www.youtube.com/c/vidkruvaiukrainu/

Facebook-сторінка Освітнього марафону

https://www.facebook.com/osvmarathon

 

    

10 вересня 2020 р

        Навчально-методичний центр з питань якості освіти розпочав проект супроводу побудови ефективної системи забезпечення якості у ліцеї "Нова школа" Катеринівської ОТГ Кропивницького району.

Детальніше тут.

    

30 серпня 2020 р

        До спільноти учасників літньої школи з питань забезпечення якості освіти та менеджменту інновацій долучились 84 освітянина.

Детальніше тут.

    

27 серпня 2020 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований професійного стандарту за професією «Керівник закладу загальної середньої освіти», запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. Експерт Центру Іван Осадчий підготував обґрунтований висновок та зауваження і пропозиції до нього. Із ним можна ознайомитися тут.

    

26 серпня 2020 р

        З ініціативи Анни Тристан, директорки ЗДО "Сонечко" 25-26 серпня у м. Пирятин відбувся семінар-практикум (strategic workshop) з питань розробки внутрішньої системи забезпечення якості освіти на тему «Самооцінювання роботи закладу освіти: генеруємо ідеї, обираємо спектр інструментів, плануємо майбутнє»

Детальніше тут.

    

21 серпня 2020 р

        З ініціативи очільника Коломийської освіти Любомира Бордуна 20-21 серпня 2020 року відбувся семінар-практикум (strategic workshop) з питань розробки внутрішньої системи забезпечення якості освіти на тему «Самооцінювання роботи закладу освіти: генеруємо ідеї, обираємо спектр інструментів, плануємо майбутнє».

Детальніше тут.

    

10 липня 2020 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований проєкт Положення про дистанційне навчання, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. За результатами аналізу підготовлений експертний висновок та зауваження і пропозиції. Ознайомитись з матеріалами можна тут.

    

26 червня 2020 р

        Завершила роботу літня школа «Якість та інновації в освіті». Літня школа «Якість та інновації в освіті», яка працювала у період з 8 по 22 червня, охопила 71 учасника. Ще 48 людей, які побажали приєднатися до цієї групи, пройдуть навчання у серпні.

Детальніше тут.

    

17 червня 2020 р.

     У Державній освітній установі "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" розроблено науково-методичний коментар у запитаннях та відповідях "Педагогіка якості освіти: планування роботи закладу загальної середньої освіти". Ознайомитись з матеріалами можна тут.

    

4 липня 2020 р.

     Підвищення кваліфікації педагогів закладів загальної середньої освіти.

     Отримали сертифікати ДОУ «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» 20 педагогів - учасників сертифікаційного навчально-методичного заходу з пролонгованою формою навчання на тему «Забезпечення якості загальної середньої освіти» загальною тривалістю 20 академічних годин з 08.01.2020р. по 04.06.2020р.

Професійні компетентності, які здобули педагоги:

  • здатність до організації процесу навчання, виховання та розвитку учнів на засадах компетентнісної парадигми освіти;
  • здатність до створення та забезпечення функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти

Навчання провів: Осадчий І.Г. доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник..

    

24 травня 2020 року

 5 «Група Якість освіти 2020» успішно завершила роботу

24 травня завершила роботу Група 5 дистанційного курсу з питань забезпечення якості шкільної освіти в роботі якої брали участь 60 освітянин. Ще 34 охочих долучитись не змогли потрапити до групи з огляду на встановлений ліміт чисельності.

Детальніше тут.

26-27 квітня 2020 р

        Дистанційний курс з питань забезпечення якості шкільної освіти для третьої робочої групи «Якість освіти 2020» дійшов до завершення. У процесі роботи взяли участь 73 освітянина з різних куточків України. Розпочато набір учасників до наступних груп навчальної дистанційної програми.

     27 квітня стартував дистанційний курс для четвертої робочої групи, до діяльності якої долучились 95 керівників закладів освіти та вчителів.

Детальніше тут.

    

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України
Головна