10 липня 2020 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований проєкт Положення про дистанційне навчання, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. За результатами аналізу підготовлений експертний висновок та зауваження і пропозиції. Ознайомитись з матеріалами можна тут.

    

11 січня 2020 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проведено експертизу проєкту «Рекомендації закладам позашкільної освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти», розробленого робочою групою відповідно до наказу Державної служби якості освіти України від 10 вересня 2019 року № 01-11/52-а. Ознайомитись з матеріалами можна тут.

    

22 травня 2019 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований проект Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. Експерти Центру підготували два обґрунтовані висновки щодо різних аспектів проекту та зауваження і пропозиції до нього. Із ними можна ознайомитися тут і тут.

4 червня 2019 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований проект Порядку проведення моніторингу якості освіти, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. Експерт Центру Іван Осадчий підготував обґрунтований висновок та зауваження і пропозиції до нього. Із ним можна ознайомитися тут.

    

24 квітня 2019 р.

      За ініціативою Державної служби якості освіти України фахівцями Центру проаналізовані, розроблені Службою, "Критерії та індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти". За результатами аналізу підготовлені та надіслані до Служби зауваження та пропозиції. Із ними можна ознайомитися тут

Більше статей...

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України
Головна Експертна діяльність Експертиза навчально-методичних матеріалів