Увага! Наш сайт розпочав роботу із 20 листопада 2018 р. та наразі функціонує в тестовому режимі.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та проблеми в його роботі!

4 червня 2019 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований проект Порядку проведення моніторингу якості освіти, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. Експерт Центру Іван Осадчий підготував обґрунтований висновок та зауваження і пропозиції до нього. Із ним можна ознайомитися тут.

    

22 травня 2019 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований проект Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. Експерти Центру підготували два обґрунтовані висновки щодо різних аспектів проекту та зауваження і пропозиції до нього. Із ними можна ознайомитися тут і тут.

24 березня 2019 р.

      За ініціативою Державної служби якості освіти України фахівцями Центру проаналізований, розроблений Службою, проект методичних рекомендацій щодо створення, змісту та завантаження е-портфоліо, що буде використовуватися у процесі сертифікації учителів. За результатами аналізу підготовлені та надіслані до Служби зауваження та пропозиції до проекту. Із ними можна ознайомитися тут.

24 квітня 2019 р.

      За ініціативою Державної служби якості освіти України фахівцями Центру проаналізовані, розроблені Службою, "Критерії та індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти". За результатами аналізу підготовлені та надіслані до Служби зауваження та пропозиції. Із ними можна ознайомитися тут

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України
Головна Експертна діяльність Експертиза навчально-методичних матеріалів