Увага! Наш сайт розпочав роботу із 20 листопада 2018 р. та наразі функціонує в тестовому режимі.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та проблеми в його роботі!

22 травня 2019 р.

     У Державній освітній установі "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" проаналізований проект Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. Експерти Центру підготували два обґрунтовані висновки щодо різних аспектів проекту та зауваження і пропозиції до нього. Із ними можна ознайомитися тут і тут.

07 травня 2019 р.

      У ДОУ "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" підготовлено Методичні рекомендації "Розроблення та впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу загальної середньої освіти".

      Із текстом рекомендацій можна ознайомитися тут.

24 квітня 2019 року

        24 квітня 2019 року за ініціативи Ірини Мосякової, директора Центру дитячої та юнацької творчості "Шевченківець", у рамках Всеукраїнського науково-методичного семінару "Концептуальні засади модернізації змісту позашкільної освіти" пройшов практикум (strategic workshop) з питань розробки внутрішньої системи самооцінювання роботи закладу позашкільної освіти.

Детальніше тут.

    

24 квітня 2019 р.

      За ініціативою Державної служби якості освіти України фахівцями Центру проаналізовані, розроблені Службою, "Критерії та індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти". За результатами аналізу підготовлені та надіслані до Служби зауваження та пропозиції. Із ними можна ознайомитися тут.

4 квітня 2019 року

      3-4 квітня 2019 року на базі Каховської гімназії Віктор Громовий провів семінар-практикум(strategic workshop) з питань розробки внутрішньої системи самооцінювання роботи школи на тему «Самооцінювання школи: генеруємо ідеї, обираємо спектр інструментів, плануємо майбутнє».

            Детальніше тут.

 

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України