Увага! Наш сайт розпочав роботу із 20 листопада 2018 р. та наразі функціонує в тестовому режимі.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та проблеми в його роботі!

10-11 червня 2019 р.

         Співробітник Навчально-методичного центру з питань якості освіти, відомий освітній експерт Віктор Громовий провів дводенний семінар "Розбудовуємо систему забезпечення якості освіти у Кам'янець-Подільському ліцеї І-ІІІ ступенів "Славутинка" Хмельницької обласної ради"

Детальніше тут.

    

5-6 червня 2019 р.

         З ініціативи директорки Миколаївської ЗОШ №31 Аліни Архіпової у м. Миколаєві відбувся дводенний семінар-практикум (strategic workshop) зі стратегічних питань розробки внутрішньої системи самооцінювання роботи школи «Самооцінювання школи: генеруємо ідеї, обираємо спектр інструментів, плануємо майбутнє».

Детальніше тут.

    

4 червня 2019 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» проаналізований проект Порядку проведення моніторингу якості освіти, запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення. Експерт Центру Іван Осадчий підготував обґрунтований висновок та зауваження і пропозиції до нього. Із ним можна ознайомитися тут.

    

4 червня 2019 р.

     У Державній освітній установі "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" розроблені методичні рекомендації "Портфоліо вчителя, як форма аналізу та оцінки результатів його діяльності". Ознайомитися із рекомендаціями можна тут.

    

27-28 травня 2019 р

        З ініціативи голови райдержадміністрації Алли Поліщук 27-28 травня 2019 року на базі відпочинку «Волна» у м. Світловодську пройшов лідерський тренінг для управлінської команди Кропивницького району.

Детальніше тут.

    

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України