26-27 квітня 2020 р

        Дистанційний курс з питань забезпечення якості шкільної освіти для третьої робочої групи «Якість освіти 2020» дійшов до завершення. У процесі роботи взяли участь 73 освітянина з різних куточків України. Розпочато набір учасників до наступних груп навчальної дистанційної програми.

     27 квітня стартував дистанційний курс для четвертої робочої групи, до діяльності якої долучились 95 керівників закладів освіти та вчителів.

Детальніше тут.

    

4-12 квітня 2020 р

        У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» значної популярності набуває програма дистанційного курсу з питань забезпечення якості шкільної освіти.

     До навчальної діяльності другої робочої групи «Якість освіти 2020» долучився 161 учасник.

Детальніше тут.

    

19 березня 2020 р

        Державна освітня установа «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» гнучко зреагувала на ситуацію, яка склалась у зв’язку із заходами карантину в Україні.

      Запланований дводенний семінар-практикум у м. Одесі був трансформований у двотижневий дистанційний курс навчання з питань забезпечення якості шкільної освіти, у якому взяли участь педагогічні працівники: Одеської ЗОШ № 28 - 49 учасників, Одеської ЗОШ № 85 - 26 учасників, ліцею № 82 Одеської міської ради - 20 учасників. У якості «вільних слухачів» до програми долучились 19 учасників з різних регіонів країни.

Детальніше тут.

    

6 березня 2020 р.

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ від 27 грудня 2019 року № 1133)» Державна освітня установа «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» оприлюднює Перелік виданих документів/сертифікатів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

    

28 лютого 2020 р.

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» розроблено науково-практичний коментар у запитаннях та відповідях «Педагогіка якості освіти: освітні запити замовників освітньої послуги та вимоги і очікування зацікавлених сторін». Ознайомитись з матеріалами можна тут.

    

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України