Методичні матеріали «Педагогіка якості освіти: планування роботи закладу загальної середньої освіти»

     Методичні матеріали «Педагогіка якості освіти: планування роботи закладу загальної середньої освіти» є першою в Україні системною працею з питань планування освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти, в якій повною мірою враховано вимоги Закону України «Про повну загальну середню освіту», а також те, що освітня діяльність закладу освіти обов’язково має бути зорієнтована на якість освіти, тобто на вимоги замовників освітньої послуги та очікування всіх зацікавлених сторін, як це передбачено міжнародними і національними стандартами систем управління якістю.

     Методичні матеріали було розроблено в ДОУ «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» та представлено як науково-практичний коментар у запитаннях та відповідях з додатками.

     Керівники закладів освіти віднайдуть у цій праці зразки стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти, перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, річного плану роботи закладу загальної середньої освіти, документів короткотермінового планування, а також практичні рекомендації щодо їх розроблення та виконання.

Ознайомитись з матеріалами можна тут.

    

Науково-практичний коментар у запитаннях та відповідях «Педагогіка якості освіти: освітні запити замовників освітньої послуги та вимоги і очікування зацікавлених сторін»

     У Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» розроблено науково-практичний коментар у запитаннях та відповідях «Педагогіка якості освіти: освітні запити замовників освітньої послуги та вимоги і очікування зацікавлених сторін». Ознайомитись з матеріалами можна тут.

    

Методичні рекомендації "Портфоліо вчителя, як форма аналізу та оцінки результатів його діяльності"

     У Державній освітній установі "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" розроблені методичні рекомендації "Портфоліо вчителя, як форма аналізу та оцінки результатів його діяльності". Ознайомитися із рекомендаціями можна тут.

    

Науково-практичний коментар у запитаннях та відповідях "Внутрішня система забезпечення якості загальної середньої освіти"

        У Державній освітній установі "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" розроблено науково-практичний коментар у запитаннях та відповідях "Внутрішня система забезпечення якості загальної середньої освіти".

Ознайомитися із матеріалами можна тут.

    

Методичні рекомендації "Розроблення та впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу загальної середньої освіти"

      У ДОУ "Навчально-методичний центр з питань якості освіти" підготовлено Методичні рекомендації "Розроблення та впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладу загальної середньої освіти".

      Із текстом рекомендацій можна ознайомитися тут

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки
Урядовий портал
Верховна Рада України
Головна Методична діяльність