Завершила роботу літня школа «Якість та інновації в освіті»

     Літня школа «Якість та інновації в освіті», яка працювала у період з 8 по 22 червня, охопила 71 учасника. Ще 48 людей, які побажали приєднатися до цієї групи, пройдуть навчання у серпні.

     Серед учасників програми було 17 учителів та адміністраторів із навчально-виховного комплексу «Міцва-613» м. Біла Церква на чолі з директоркою Нателлою Андрющенко.

     У програмі літньої школи було:

• 9 відеолекцій з основної програми дистанційного курсу з питань забезпечення якості шкільної освіти(різноманітні матеріали та творчі завдання додавались до кожної відеолекції);

• 12 міні-лекцій про інновації в освіті;

• 7 відеороздумів із циклу «Думки проти течії»;

• 4 "Халатні розмови" про ментальні шори та стереотипи;

• 2 відеолекції про кубування в освіті.

     Її учасники виконали низку практичних завдань, навчилися робити ідея-міксери, печа-куча презентації, проводити нестандартні педради, опанували низку практичних інструментів вимірювання якості освіти тощо.

 

 

Із відгуків:

Lyubov Denisiuk Дякую Вам за пречудову літню школу і за щедрість: все, що можна було, поскачувала і, сподіваюся, застосую !!! ‎

Sakhno Oksana Реальна пріоритетність освіти в цілому визначається двома чинниками: з одного боку – суспільством і державою, з другого – освітянською громадськістю. «Літня школа» для нас, освітян, заклала розуміння освітньої політики, а найголовніше – надихнула! Надихнула на впровадження новинок, на зміну, нехай невеличку, але мотивуючу )) Дякую. Ви творите прогресивну освітню громадськість).

Оксана Зарицька Поки держава «думає», на Вашому курсі ми отримали чіткі та мотивуючі пропозиції покращення якості освітнього процесу. Було цікаво познайомитися з досвідом щодо освітніх практик колег як з України, так і з інших держав). ДЯКУЮ!!!

Ольга Бас Ось це справжня підготовка до наступного навчального року. Це допомога від практика, а не теоретика. Це стимул до дії, бо після Ваших, Віктор Громовий, постів, презентацій чи проблемних завдань соромно буде сісти склавши руки. І хоч не встигала за Вами, на жаль, але тішуся, що "Літня школа" не припиняє свою роботу. Дякую!

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 «Група Якість освіти 2020» успішно завершила роботу

 

 

 

24 травня завершила роботу Група 5 дистанційного курсу з питань забезпечення якості шкільної освіти в роботі якої брали участь 60 освітянин. Ще 34 охочих долучитись не змогли потрапити до групи з огляду на встановлений ліміт чисельності.

 

Серед учасників дистанційного курсу була команда зі школи №12 м. Вінниця (14 представників педагогічного колективу) на чолі з її директоркою Оленою Вітюк. Також долучилась команда із Костянтинівського ЗЗСО №1 (5 учасників) на чолі з його директоркою Інною Гніденко.

З огляду на великий попит наш дистанційний курс з питань забезпечення якості шкільної освіти трансформується у дистанційну літню школу з питань забезпечення якості освіти та менеджменту інновацій, яка працюватиме 8 -22 червня.

Створення системи забезпечення якості освіти — це інновація, яка може відбутись, а може і не відбутись. Тож, будемо разом вчитись думати, відчувати й діяти у напрямку пошуку «формули успіху».

Інновації - Стереотипи + Ресурсне забезпечення + Соціальний запит = Якісна освіта?!